VOLANTY.NET - autočalounictví

VOLANTY.NET - autočalounictví

Naše firma vznikla již v roce 2007 jako součást auto-čalounické společnosti. Pro velký úspěch a zájem byla založena v roce 2011 společnost volanty.net, která se věnuje již pouze potahování volantů všech značek a tipů a jejich příslušenství. Na čalounění všech součástí se používají nejkvalitnější autokůže z hověziny. Pošíváme na přání zákazníka veškeré druhy volantů do všech značek a to jak již kůží potažené tak i volanty plastové.

JAK OBJEDNAT

JAK OBJEDNAT

U skladového prodeje postačí pouze objednávka z eshopu, která Vás provede kroky k úspěšnému dodání. U individuálního pošití je třeba telefonického či emailového kontaktu k podrobnému upřesnění všech požadvků Vaší představy, případně smluvení osobní konzultace.

Tel: 735 006 007
mail: volanty.net@seznam.cz

VZORNÍK MATERIÁLŮ

VZORNÍK MATERIÁLŮ

V případě nejistoty výběru kůže u vaší objednávky nás raději kontaktujte,velice rádi vám s výběrem materiálu pomůžeme a poradíme vám ten nejvhodnější pro váš volant.

Požadovaný odstín barev se může lišit od nastavení vašeho monitoru.

KOZENESEDADLA.CZ

KOZENESEDADLA.CZ

KoženéSedadla.cz se věnují individuálnímu zpracování interiéru všech značek automobilů a čalounění sedel motocyklů. Vytváříme skladový prodej počalouněných sedadel do běžných značek na našem trhu v konzervativním, ale i mimořádném desingu. Zpracováváme hovězí kůže , alcantaru i exkluzivní umělé kůže , které již dnes používá většina automobilek. Zkušenosti sbíráme již od roku 2006 co působíme na trhu.

Copyright © 2015, Daniel Žebro. Všechna práva vyhrazena.  |  powered by kremous.com